phone 097-301-74-22

Законы, кодексы, проекты

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 13 грудня 2010 р. № 1254
2011-02-09 14:45
4
7523

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 13 грудня 2010 р. № 1254

Деякі питання укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що:

послуги з укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів щодо експорту сільськогосподарської продукції (товарів), зазначеної у підпункті 3.3.1 статті 3 Закону України “Про державну підтримку сільського господарства України” (далі — продукція), надає Аграрна біржа, утворена згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2005 р. № 1285 “Про створення Аграрної біржі” (Офіційний вісник України, 2005 p., № 52, ст. 3321), або інші товарні біржі, які сертифіковані в установленому законодавством порядку щодо стандартів продажу або поставки біржового товару та яким Аграрна біржа надала право на участь у біржовій торгівлі;

митне оформлення продукції, що експортується, здійснюється на підставі зовнішньоекономічних контрактів, укладених та зареєстрованих на Аграрній біржі або інших товарних біржах, які сертифіковані в установленому законодавством порядку щодо стандартів продажу або поставки біржового товару та яким Аграрна біржа надала право на участь у біржовій торгівлі, крім зовнішньоекономічних контрактів, укладених і зареєстрованих до набрання чинності цією постановою.

Вимоги, зазначені в абзаці другому цього пункту, не поширюються на вивезення продукції як гуманітарної, міжнародної технічної допомоги та запасів, призначених для споживання, зазначених у статті 115 Митного кодексу України.

2. Міністерству аграрної політики та продовольства до 15 січня 2011 року:

затвердити порядок укладення та реєстрації зовнішньоекономічних контрактів на Аграрній біржі;

подати пропозиції щодо приведення актів Кабінету Міністрів України у відповідність із цією постановою.

3. Міністерству аграрної політики та продовольства, Державній митній службі разом з Аграрною біржею до 20 січня 2011 р. розробити механізм подання Державній митній службі електронних копій посвідчень про реєстрацію зовнішньоекономічних контрактів щодо експорту продукції, засвідчених електронним цифровим підписом.

4. Ця постанова набирає чинності з 1 лютого 2011 року.

Прем’єр-міністр України                                                            М. АЗАРОВ

Читать еще материалы этого раздела...
Читать еще материалы на эту тему...
Комментарии
Всего: 0
Нет комментариев